Webinar:

INNIO Jenbacher v České a Slovenské republice

Sponsored by: Jenbacher

Focused on:

  • Energy

Date: 12 May

32

Time: 11:00 Prague/Bratislava

Společnost Jenbacher zvětšila a zkvalitnila svůj tým a prostory pro zákazníky
Vážení zákazníci – jste srdečně zváni!

V rámci energetického sektoru v České a Slovenské republice dochází k zásadním změnám a společnost INNIO* je jejich ústřední součástí.

Zákazníci v oblasti energetiky dnes požadují cenově dostupná, spolehlivá a trvale udržitelná řešení pro každodenní provoz.
Přesně to nabízí společnost INNIO – v současnosti i v budoucnu.

Díky širokému portfoliu, které zahrnuje řadu plynových motorů Jenbacher*, poskytujeme po celém světě řešení v oblasti výroby elektrické energie a komprese plynů.

Společnost INNIO se může opřít o své historické prvenství v oblasti výroby elektrické energie a v kombinaci s digitálními inovacemi je dokonale připravena dále stavět na 64 GW instalovaného výkonu a 52 000 motorech, které byly dodány našim zákazníkům do více než 100 zemí.

Česká a Slovenská republika jsou pro společnost INNIO důležité – již přes 10 let nabízíme svým zákazníkům výrobu elektrické energie i další řešení a nainstalovali jsme přes 250 motorů.

Pokud jako nezávislý výrobce elektrické energie hledáte nová řešení výroby elektrické energie, nebo byste rádi našli osvědčené aplikace pro skleníky, bioplyn či stabilizaci dodávky elektrické energie, společnost INNIO nabízí zkušenosti, odborné znalosti a inovativní produkty, díky nimž bude váš projekt úspěšný.

U stávajících zákazníků platí, že odborníci, kteří vám nainstalovali plynové motory Jenbacher, jsou si vědomi, jak je pro Vás doba jejich provozuschopnosti důležitá.

Proto neustále pracujeme na optimalizaci provozu vašich plynových motorů.

Společnost INNIO nyní poskytuje svým zákazníkům více výhod než kdykoli předtím:

• Menší dopad na životní prostředí – motory INNIO produkují velmi nízké úrovně emisí a ve většině případů splňují vládní cíle

• Dálkové monitorování a řešení problémů pomocí našeho nového upgradu DIANE XT.4, který umožňuje správu, monitorování a řízení motoru, včetně vizualizace, záznamu dat a dálkového připojení v rámci jediného moderního nástroje
Portál pro zákazníky umožňující přístup ke všem informacím nezbytným pro provoz motoru s optimální účinností
Centrální sklad obsahující všechny nezbytné díly – originální i repasované, což zkracuje dobu vyřízení objednávek na minimum

• Místní technici plynových motorů, kteří rozumí problémům zákazníků a dokážou je vyřešit

• Možnost výběru mezi prodloužením životnosti vašeho stávajícího motoru prostřednictvím programu náhradních dílů reUp a příležitostí vdechnout motoru zcela nový život díky programu generálních oprav náhradních dílů v závislosti na stavu motoru [1]

Jsme přesvědčeni, že tyto zásadní úpravy budou výhodné pro všechny zákazníky, kteří hledají nová, čistší a rychlejší řešení výroby elektrické energie, i pro ty, kteří již technologii společnosti Jenbacher používají.

Chcete-li získat více informací o tom, jak vám mohou naše produkty, řešení a tým pomoci, srdečně vám zveme na webinář s našimi odborníky na plynové motory.
Webinář bude probíhat v češtině.

Zaregistrujte se na tento bezplatný webinář ještě dnes a získejte informace o tom, jak společnost INNIO Jenbacher vytváří budoucnost ve znamení čistší, rychlejší a účinnější výroby elektrické energie pro Českou a Slovenskou republiku!


THIS WEBINAR WILL BE HELD IN THE CZECH LANGUAGE

Presented by

Martina Ziskova,

INNIO Lead Customer Service Specialist

Martina Žišková působí jako Customer Service Manager pro Českou a Slovenskou republiku.
Martina pracuje ve společnosti od roku 2012.
Martina vystudovala historii a management na Masarykově univerzitě v Brně.

Teki Suajibi,

INNIO Lead Sales Manager CEE Europe, West Balkan

Teki Suajibi působí ve společnosti INNIO Jenbacher Gas Engines jako Senior Sales Manager pro střední a východní Evropu.
V rámci řízení obchodních aktivit v celém regionu je Teki zodpovědný za obchodní strategii, rozvoj obchodních příležitostí a uzavírání smluv souvisejících s produktovou řadou INNIO Jenbacher.
Tekiho začal svou kariéru ve společnosti Jenbacher od roku 1999. Jako obchodní manažer pro střední a východní Evropu během této doby úspěšně rozjel obchod s plynovými motory Jenbacher ve východně Evropě.
Teki se narodil v Severní Makedonii a vystudoval strojní inženýrství se zaměřením na výrobu elektřiny na Technické univerzitě ve Vídni.
V regionu střední a východní Evropy pracuje více než 20 let a podílí se na projektech souvisejících s výrobou elektrické energie ze zemního plynu, bioplynu, skládkového plynu a dalšího paliva.
V současné době působí ve Vídni jako Senior Sales Manager pro střední a východní Evropu a země západního Balkánu .

Luka Milovanović,

INNIO Service Sales Manager

Luka Milovanovic je Service Sales Manager a odpovídá za servisní produkty v České a Slovenské republice, Polsku a na Balkáně.
Luka zahájil svou kariéru v roce 2008 ve společnosti General Electric a od roku 2013 působí ve společnosti Jenbacher jako Service Sales Manager pro celý region.
Luka získal bakalářský titul v oboru Obchodní administrativa na soukromé vysoké škole University of New York v Praze.Key Learning Objectives

  • Zjistěte, jak mohou Vaše motory díky našim upgradům dostat druhou šanci
  • Zjistěte, jak Vám náš systém Asset Performance Management myPlant umožní kdekoli a kdykoli monitorovat motor
  • Zjistěte, jak můžete díky našim programům Reman a ReUp parts ušetřit peníze
  • Seznamte se s různými způsoby využití plynových motorů pro výrobu elektrické energie od společnosti Jenbacher

Audience

  • Majitelé a provozovatelé motorů Jenbacher